Jak kupować szybko i tanio, jak zarabiać na zakupach poprzez Cashback?

Jak kupować szybko i tanio, jak zarabiać na zakupach poprzez Cashback?

Chcesz dowiedzieć się jak kupować szybko i tanio, a do tego jak zarabiać na zakupach? Przyłącz się do Tukti i adTukti, łap promocje, rób zakupy, zgarniaj Cashback i zarabiaj na polecaniu produktów nie wychodząc z domu.

1. Tukti – jak kupować szybko i tanio, a do tego jak zarabiać na zakupach poprzez cashback?

1. W Tukti wszystkie sklepy skupione są w jednym miejscu.

Tukti to galeria internetowa umożliwiająca przeglądanie tysięcy produktów z wielu sklepów internetowych w jednym miejscu. Dla Kupujących platforma sprzedażowa Tukti wygląda jak zwykły sklep internetowy.

Tuktijak kupować szybko i tanio, a do tego jak zarabiać na zakupach poprzez cashback?

2. Polowanie na okazje cenowe i przeceny w Tukti to dobra metoda na szybkie i tanie kupowanie.

Dzięki funkcji obserwowania cen, Tukti oferuje świetną możliwość polowania na okazje cenowe i przeceny. Wystarczy więc, że dodasz interesujące Cię produktu do obserwowanych, a zyskasz możliwość codziennego śledzenia zmian cen wybranych produktów na wykresach.

Polowanie na okazje cenowe i przeceny w Tukti to odpowiedź na pytanie jak kupować szybko i tanio

3. Natychmiastowe powiadomienia o zmianie ceny to kolejna funkcjonalność platformy Tukti dająca odpowiedź na pytanie jak kupować szybko i tanio.

Nie przegap promocji. Dodaj produkt do obserwowanych, aby otrzymywać powiadomienia o zmianach ceny tego produktu wprost na Twoją skrzynkę e-mail. Również właściciel sklepu dostaje powiadomienia, o wzmożonym zainteresowaniem konkretnym produktem. Dzieje się to, w momencie, gdy wiele osób ma jednocześnie dodany produkt do obserwowanych. Dzięki temu właściciel sklepu może zainterweniować na przykład obniżając cenę produktu. 🙂

4. Jak kupować szybko i tanio? Pomoże Ci szybka i wygodna wyszukiwarka.

Szybka i wygodna wyszukiwarka z podpowiedziami wyników pozwala użytkownikowi błyskawicznie odnaleźć interesujący go produkt i przejść na stronę zakupu w docelowym sklepie. Ponadto wyszukiwarka bez problemu poradzi sobie z: literówkami, odmianą wyrazów, synonimami, użyciem cyfry rzymskiej zamiast arabskiej, itd. Podsumowując, zaawansowana funkcjonalność wyszukiwarki daje odpowiedź na pytanie jak kupować szybko.

5. Cashback od każdego zakupionego produktu jako odpowiedź na pytanie jak zarabiać na zakupach.

Kupując poprzez Tukti część środków wydanych na zakupy wraca do Ciebie w formie cashbacku. Jednak trzeba pamiętać, że transakcja musi uzyskać status zatwierdzonej.

  • Transakcje zatwierdzone. Nowe transakcje zakupowe (kupione produkty) są oznaczane jako oczekujące. Dopiero po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, do Twojego konta zostanie doliczona kwota zwrotu (cashback). Jeżeli jednak sklep nie dokona zatwierdzenia lub odrzucenia transakcji, transakcja zostaje automatycznie zatwierdzona po upływie wymienionego przy transakcji czasu.
  • Transakcje odrzucone. Sklep może odrzucić transakcję zakupu, gdy np. zwrócisz kupiony towar lub nie opłacisz zamówienia. Jeżeli jednak transakcja zostanie odrzucona nie otrzymasz cashbacku za zakup. Możesz zakwestionować odrzucenie transakcji przez sklep, jeżeli zakup jednak miał miejsce. W tym celu kliknij odpowiednią opcję przy odrzuconej transakcji (tylko transakcje, które nie są zablokowane), aby zgłosić transakcję do wyjaśnienia.

2. AdTukti – zarabiaj na polecaniu produktów nie wychodząc z domu.

AdTukti to platforma reklamowa, która przy każdej zrealizowanej transakcji wynagradza nie tylko Kupującego (cashback) ale i polecającego produkty z marketu Tukti.

Rozliczenie transakcji zakupowej w Tukti i adTukti
Rozliczenie transakcji zakupowej w Tukti i adTukti

Na diagramie widać, że Kupujący może zarabiać przede wszystkim robiąc zakupy (Cashback). Jednak może też polecać kupowanie znajomym przy użyciu linku reklamowego jako Wydawca (polecający bez strony). Ponadto zarabia wówczas również jako Wydawca (wszyscy aktywni). Więcej na ten temat dowiesz się z artykułów:

Podsumowując, po przeczytaniu tego artykułu znasz już odpowiedź na zadane na wstępie pytanie: Jak kupować szybko i tanio, jak zarabiać na zakupach poprzez Cashback? Ponadto wiesz też jak zarabiać na polecaniu produktów nie wychodząc z domu.

Przeczytaj również:

Jak zarabiać na blogu lub stronie internetowej? Alternatywa dla AdSense?
Jak zwiększyć zarobki na stronie lub blogu z adTukti?
Jak zwiększyć zarobki na stronie lub blogu z adTukti?