Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Sprzedawaj więcej!

Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Sprzedawaj więcej!

AdTukti to najlepsza platforma reklamowa. Zwiększ zarobki na stronie lub blogu poprzez link reklamowy lub boks reklamowy. Zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu poprzez polecanie Wydawców, Reklamodawców i Kupujących.
Tukti to najlepsza platforma sprzedażowa. Sprzedawaj więcej w Twoim sklepie poprzez pliki produktowe i/lub reklamy graficzne i tekstowe rozliczane prowizyjne CPS. Zarabiaj robiąc zakupy, poprzez zwrot części wydanych środków Cashback.

Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Sprzedawaj więcej! Schemat rozliczenia transakcji.

Na co idą pieniądze Reklamodawców w adTukti? Czy reklama w adTukti zwiększy sprzedaż w moim sklepie?

Reklamodawca wpłacając budżet reklamowy do adTukti przeznacza go głównie na promocję:

 • bezpośrednią – Twoje produkty wyświetlają się bezpośrednio w boksach reklamowych emitowanych na stronach Wydawców z platformy reklamowej adTukti, używających skrypty reklamowe.
 • pośrednią – wszystkie produkty pobrane z Twojego sklepu poprzez pliki XML wyświetlają się w platformie sprzedażowej Tukti, która z kolei reklamuje się na stronach Wydawców z platformy reklamowej adTukti, używających linki reklamowe.

Przeczytaj więcej o Reklamodawcach:
Najlepsza reklama w internecie i wielobranżowa platforma sprzedażowa.
Jak dodać plik produktowy (.xml) w adTukti?
Jak dodać reklamę CPS sklepu w adTukti?

Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Sprzedawaj więcej! Rozliczenie transakcji w Tukti i adTukti.
Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Sprzedawaj więcej! Rozliczenie transakcji w Tukti i adTukti.

Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Kto i ile zarabia w adTukti?

1. Wydawca (właściciel strony lub bloga).

Zarabiaj 40% jako Wydawca w adTukti poprzez dodanie linków reklamowych lub boksów reklamowych na Twojej stronie lub blogu.

2. Wydawca (bez strony, polecający Kupujących)

Zarabiaj 40% jako Wydawca w adTukti nie posiadający strony, poprzez polecanie Kupujących przy użyciu linków reklamowych.

Zauważ, że dzięki linkom reklamowym możesz tak naprawdę polecać sowimi kanałami Kupujących będąc Wydawcą (bez strony), Handlowcem lub Kupującym.

3. Wydawca (aktywny)

Zarabiaj 5% (podzielone przez wszystkich aktywnych Wydawców danego dnia) jako Wydawca w adTukti, który nie doprowadził do zrealizowania żadnej transakcji. Odsyłał jednak
danego dnia potencjalnych Kupujących do marketu Tukti za pomocą linków reklamowych, albo emitował boksy reklamowe.

Zauważ, że jako Wydawca (aktywny) możesz partycypować w zyskach będąc zarówno
Wydawcą (posiadającym stronę) Wydawcą (bez strony), Handlowcem lub Kupującym.

Przeczytaj więcej o Wydawcach:
Jak zarabiać na blogu lub stronie internetowej? Alternatywa dla AdSense?
Jak zwiększyć zarobki na stronie lub blogu z adTukti?

4. Handlowiec polecający Reklamodawcę

Zarabiaj 4% dożywotnio (z każdej wpłaty Reklamodawcy) jako Handlowiec w adTukti, poprzez polecanie nowych Reklamodawców przy użyciu linku polecającego.

5. Handlowiec polecający Wydawcę (właściciela strony)

Zarabiaj 10% dożywotnio (z każdego zarobku Wydawcy) jako Handlowiec w adTukti, poprzez polecanie nowych Wydawców (posiadających stronę lub bloga) przy użyciu linku polecającego.

6. Handlowiec polecający Wydawcę (polecającego bez strony)

Zarabiaj 10% dożywotnio (z każdego zarobku Wydawcy) jako Handlowiec w adTukti, poprzez polecanie nowych Wydawców (nie posiadających własnej strony, ale polecających kupujących przy użyciu linku reklamowego) przy użyciu linku polecającego.

Zauważ, że polecając przy użyciu linku promocyjnego werbujesz nowych użytkowników do rejestracji w adTukti. Każdy z nich może być zarówno Wydawcą jak i Reklamodawcą, albo jednym i drugim jednocześnie, co zwiększa Twoje przychody.

7. Handlowiec polecający Kupującego

Zarabiaj 40% jako Handlowiec w adTukti, poprzez polecanie nowych Kupujących przy użyciu linku reklamowego. Działasz wtedy de facto jak Wydawca (bez strony, polecający Kupujących) opisany w punkcie drugim, ale używasz swoich kanałów jako Handlowiec.

Przeczytaj więcej o Handlowcach:
Zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu. Zarabianie przez Internet.

8. Kupujący (Cashback)

Zarabiaj 20% jako Kupujący w Tukti, poprzez Cashback czyli zwrot części środków wydanych przez Ciebie na zakup.

9. Kupujący polecający Kupującego

Zarabiaj 40% jako Kupujący w Tukti, poprzez polecanie nowych Kupujących przy użyciu linku reklamowego. Działasz wtedy de facto jak Wydawca (bez strony, polecający Kupujących) opisany w punkcie drugim, ale używasz swoich kanałów jako Kupujący.

Przeczytaj więcej o Kupujących:
Jak kupować szybko i tanio, jak zarabiać na zakupach poprzez Cashback?

Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Sprzedawaj więcej! Jak działaTukti i adTukti?

1. Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Sprzedawaj więcej! Jak działają linki reklamowe wTukti i adTukti?

Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Sprzedawaj więcej! Jak działają linki reklamowe w Tukti i adTukti?
Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Sprzedawaj więcej! Jak działają linki reklamowe w Tukti i adTukti?

Link reklamowy w adTukti to zwykły link prowadzący do wybranej kategorii produktów lub reklam usług dostępnych w markecie Tukti.

1. Wydawcy

 • Wydawca (właściciel strony) nie usuwając banerów AdSense ma wiele miejsca na stronie lub blogu do umieszczenia linku reklamowego. Na przykład: menu, stopka, treść strony, tapeta, baner pływający (niedozwolony w AdSense). Wydawca przy użyciu linku może również stworzyć własne reklamy graficzne lub tekstowe, a także reklamy w grach lub filmach. Link reklamowy daje dodatkowe możliwości zarabiania na stronie lub blogu, gdyż nie zajmuje miejsca zajętego przez AdSense.
 • Wydawca (polecający bez strony) może także zarabiać w platformie reklamowej adTukti. Jest wiele miejsc, w których polecający bez strony może dodać link reklamowy. Na przykład: artykuły, recenzje, komentarze na innych stronach, forach i blogach. E-maile, komunikatory, YouTube, social media i wiele innych.

Więcej o sposobach i możliwościach reklamowania marketu Tukti przez Wydawców można przeczytać w artykule: Jak zwiększyć zarobki na stronie lub blogu z adTukti?.

2. Reklamodawcy

 • Produkty są pobierane w adTukti od Reklamodawców posiadających sklepy internetowe za pomocą plików .xml i są wyświetlane w platformie sprzedażowej Tukti.
 • Reklamy usług lub sklepów są tworzone przez Reklamodawców w adTukti i są wyświetlane w platformie sprzedażowej Tukti.

Więcej o Reklamodawcach i sposobach dodawania przez nich plików produktowych z XML oraz reklam można przeczytać w artykułach: Jak dodać plik produktowy (.xml) w adTukti? oraz Jak dodać reklamę CPS sklepu w adTukti.

3. Kupujący i przebieg transakcji

 • Kupujący jest kierowany przez Wydawców do wybranej kategorii produktów lub usług w platformie sprzedażowej Tukti. Ponadto Kupujący może być także przekierowany bezpośrednio do karty z konkretnym produktem lub usługą w Tukti.
 • Platforma sprzedażowa Tukti pozyskuje również Kupujących poprzez pozycjonowanie w wyszukiwarkach, takich jak Google oraz inne działania marketingowe, w tym różnego rodzaju reklamy w środkach masowego przekazu, np.: Internet, Telewizja.
 • Zakup towaru lub usługi następuje po przejściu zainteresowanego Kupującego bezpośrednio do sklepu lub strony z usługą Reklamodawcy. Jeżeli dokona zakupu (CPS), wykona określoną czynność (CPA / CPL) lub kliknie w reklamę rozliczaną za kliknięcie (CPC), do konta Wydawcy zostanie doliczona odpowiednia kwota prowizji.
 • Wszyscy aktywni Wydawcy, którzy przekierowują użytkowników do marketu Tutki, nawet jeśli nie wygenerowali bezpośrednio sprzedaży, również zarobią na transakcji sfinalizowanej przez kupującego.
 • Kupujący dostaje zwrot części wydanych przez siebie środków poprzez Cashback.

2. Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Sprzedawaj więcej! Jak działają kody reklamowe w Tukti i adTukti?

Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Sprzedawaj więcej! Jak działają kody reklamowe w Tukti i adTukti?
Zarabiaj na stronach, polecaniu, zakupach! Sprzedawaj więcej! Jak działają kody reklamowe w Tukti i adTukti?

Skrypt reklamowy przeznaczony jest dla właścicieli stron i blogów, którzy chcą zarabiać wyświetlając reklamy (podobne do reklam AdSense prezentowanych przez Google) bezpośrednio na swojej stronie lub blogu.

1. Reklamodawcy

 • Produkty są pobierane w adTukti od Reklamodawców posiadających sklepy internetowe za pomocą plików .xml i są wyświetlane w boksach reklamowych na stronach internetowych i blogach Wydawców,
 • Reklamy sklepów lub usług są tworzone przez Reklamodawców w adTukti i są wyświetlane w boksach reklamowych na stronach internetowych i blogach Wydawców.

Więcej o Reklamodawcach i sposobach dodawania przez nich plików produktowych z XML oraz reklam można przeczytać w artykułach: Jak dodać plik produktowy (.xml) w adTukti? oraz Jak dodać reklamę CPS sklepu w adTukti.

2. Wydawcy

 • Wydawca posiadający stronę przy użyciu skryptu reklamowego przekierowuje potencjalnych Kupujących ze swojej strony bezpośrednio do sklepu lub strony z usługą Reklamodawcy. Wydawca może zdefiniować czy będzie wyświetlał w boksach reklamowych:
  • Domyślne (reklamy lub produkty). Domyślne czyli wybierane przez system,
  • Domyślnie (tylko produkty),
  • Domyślnie (tylko reklamy),
  • Wybrane reklamy. Tutaj Wydawca może wybrać pojedyncze reklamy z tabeli dostępnych reklam, które można sortować i filtrować po dowolnej kolumnie,
  • Wybrane produkty. Podobnie jak wyżej, tylko zamiast reklam, Wydawca wybiera pojedyncze produkty z reklamowanych sklepów.

Więcej o sposobach i możliwościach skryptów reklamowych dla Wydawców można przeczytać w artykule: Jak zwiększyć zarobki na stronie lub blogu z adTukti?.

3. Kupujący i przebieg transakcji

 • Kupujący po kliknięciu w boks reklamowy może zostać przekierowany na:
  • podstronę produktu w sklepie Reklamodawcy, jeśli kliknął w produkt z pliku XML,
  • stronę sklepu Reklamodawcy, jeśli kliknął w reklamę sklepu,
  • podstronę usługi na stronie Reklamodawcy, jeśli kliknął w reklamę usługi.
 • Kupujący dostaje zwrot części wydanych przez siebie środków poprzez Cashback.
 • Wszyscy aktywni Wydawcy, którzy mają wklejone skrypty reklamowe na swoich stronach i blogach, nawet jeśli nie wygenerowali bezpośrednio sprzedaży, również zarobią na transakcji sfinalizowanej przez kupującego.

Przeczytaj również: