Zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu. Zarabianie przez Internet.

Zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu. Zarabianie przez Internet.

Zarabianie przez Internet jeszcze nigdy nie było takie proste. Teraz zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu w Tukti i AdTukti jako Handlowiec. Możesz polecać Kupujących, Reklamodawców oraz Wydawców (właścicieli stron internetowych) i Wydawców (polecających bez stron internetowych). UWAGA! NA POLECONYCH WYDAWCACH I REKLAMODAWCACH ZARABIASZ DOŻYWOTNIO!

1. Zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu. Zarabianie przez Internet. Schemat rozliczenia transakcji.

Zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu. Zarabianie przez Internet w Tukti i adTukti.
Zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu. Zarabianie przez Internet w Tukti i adTukti.

Tukti to internetowa galeria handlowa, market prezentujący produkty wielu sklepów internetowych (pobranych z plików XML) w jednym miejscu. Innymi słowy jest to najlepsza w internecie wielobranżowa platforma sprzedażowa. Dla Kupujących Tukti wygląda jak zwykły sklep internetowy umożliwiający przeglądanie tysięcy produktów z wielu sklepów internetowych w jednym miejscu.

AdTukti to platforma reklamowa, która umożliwia Reklamodawcom dodanie reklamy graficznej lub tekstowej, a także pliku produktowego w formacie XML (rozliczanych w modelach CPS, CPA/CPL lub CPC). Inaczej mówiąc adTukti to najlepsza w internecie reklama dla usługi, produktu, sklepu.

2. Zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu. Zarabianie przez Internet jako Handlowiec w adTukti:

UWAGA! Pewnie uważasz, ze zarobki na poziomie 4% za Reklamodawcę i 10% za Wydawcę są za małe? Zwróć jednak uwagę, że są to zarobki dożywotnie. Zakładając na przykład, że poleciłeś prawie wszystkich Wydawców i Reklamodawców, zyskujesz przy każdej transakcji 8% (4% z Reklamodawcy i 10% z 40% = 4% z Wydawcy) z kwoty wydanej przez Reklamodawcę. Stajesz się wtedy niejako współudziałowcem w adTukti z 8% zysków z firmy, nie ponosząc jednak jak firma ani ryzyka, ani kosztów prowadzenia tak rozbudowanego przedsięwzięcia. Zwróć też uwagę, że jeden Wydawca, może dostarczyć na przykład 1000 kupujących w miesiącu.

1. Handlowiec polecający Reklamodawcę.

Program Partnerski w adTukti pozwala Ci więc zarabiać dożywotnio 4% z każdej wydanej kwoty przez poleconego Reklamodawcę. Reklamodawca to innymi słowy użytkownik, który płaci adTukti za reklamowanie swojego sklepu, produktu lub usługi.

 • Reklamodawca posiadający sklep może dodać wszystkie produkty ze swojego sklepu do marketu Tukti poprzez plik produktowy XML. Może również dodać reklamę tekstową lub graficzną do strony sklepu.
 • Reklamodawca posiadający usługi może dodać tylko reklamę tekstową lub graficzną.

Zarówno reklamy sklepu, reklamy usług jak i poszczególne produkty z XML mogą wyświetlać się zarówno w markecie Tukti, jak i w boksach reklamowych bezpośrednio na stronach Wydawców.

Przede wszystkim przeczytaj więcej o Reklamodawcach w artykule:
Najlepsza reklama w internecie i wielobranżowa platforma sprzedażowa.
Jak dodać plik produktowy (.xml) w adTukti?
Jak dodać reklamę CPS sklepu w adTukti?

2. Handlowiec polecający Wydawcę (właściciela strony internetowej).

Program Partnerski w adTukti pozwala Ci więc zarabiać dożywotnio 10% z każdej kwoty zarobionej przez poleconego Wydawcę (właściciela strony internetowej). Wydawca posiadający własną stronę internetową może stworzyć kanał reklamowy, a potem użyć:

 • Link reklamowy w adTukti to zwykły link prowadzący do wybranej kategorii produktów lub reklam usług dostępnych w markecie Tukti. Tak więc Wydawca posiadający stronę przy użyciu linku reklamowego może podlinkować dowolny element strony, stworzyć dowolną reklamę, itd.
 • Skrypt reklamowy przeznaczony jest dla właścicieli stron i blogów, którzy chcą zarabiać wyświetlając reklamy (podobne do reklam AdSense prezentowanych przez Google) bezpośrednio na swojej stronie lub blogu. Wydawca może zdefiniować czy będzie wyświetlał w boksach reklamowych:
  • Domyślne (reklamy lub produkty). Domyślne czyli wybierane przez system,
  • Domyślnie (tylko produkty),
  • Domyślnie (tylko reklamy),
  • Wybrane reklamy. Tutaj Wydawca może wybrać pojedyncze reklamy z tabeli dostępnych reklam, które można sortować i filtrować po dowolnej kolumnie,
  • Wybrane produkty. Podobnie jak wyżej, tylko zamiast reklam, Wydawca wybiera pojedyncze produkty z reklamowanych sklepów.

Przede wszystkim przeczytaj więcej o Wydawcach posiadających strony internetowe w artykule:
Jak zarabiać na blogu lub stronie internetowej? Alternatywa dla AdSense?
Jak zwiększyć zarobki na stronie lub blogu z adTukti?

3. Handlowiec polecający Wydawcę (polecającego bez strony internetowej).

Program Partnerski w adTukti pozwala Ci więc zarabiać dożywotnio 10% z każdej kwoty zarobionej przez poleconego Wydawcę (polecającego bez strony internetowej).
Wydawca nie posiadający własnej strony internetową może stworzyć kanał reklamowy, a potem użyć:

 • Link reklamowy w adTukti to zwykły link prowadzący do wybranej kategorii produktów lub reklam usług dostępnych w markecie Tukti. Tak więc, wydawca bez strony może przesłać link reklamowy bezpośrednio do Kupującego w dowolny sposób.

Przede wszystkim przeczytaj więcej o Wydawcach nie posiadających strony internetowe w artykule:
Jak zarabiać na blogu lub stronie internetowej? Alternatywa dla AdSense?
Jak zwiększyć zarobki na stronie lub blogu z adTukti?

4. Handlowiec polecający Kupującego (robiącego zakupy w Tukti).

Program Partnerski w adTukti pozwala Ci więc zarabiać dożywotnio 40% z kwoty wydanej przez Reklamodawcę, za każdy zatwierdzony zakup wykonany w Tukti przez poleconego Kupującego.

Stajesz się wtedy tak naprawdę Wydawcą (polecającym bez strony) czyli możesz sam bezpośrednio stworzyć kanał reklamowy, a potem użyć

 • Link reklamowy w adTukti to zwykły link prowadzący do wybranej kategorii produktów lub reklam usług dostępnych w markecie Tukti. Tak więc wydawca bez strony może przesłać link reklamowy bezpośrednio do Kupującego w dowolny sposób.

Przede wszystkim przeczytaj więcej o Kupujących w artykule:
Jak kupować szybko i tanio, jak zarabiać na zakupach poprzez Cashback?
Ponadto przeczytaj więcej o Wydawcach nie posiadających strony internetowej w artykule:
Jak zarabiać na blogu lub stronie internetowej? Alternatywa dla AdSense?
Jak zwiększyć zarobki na stronie lub blogu z adTukti?

3. Chcesz zarabiać w internecie nie wychodząc z domu? Jak zacząć zarabianie przez Internet w adTukti?

Aby polecać Reklamodawców i/lub Wydawców musisz użyć linku polecającego, aby polecać Kupujących musisz dokładnie tak jak Wydawca nie posiadający strony używać linku reklamowego.

1. Link polecający – polecanie Reklamodawców i Wydawców

Żeby użyć linku polecającego należy:

Program Partnerski. Zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu. Zarabianie przez Internet.
Program Partnerski. Zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu. Zarabianie przez Internet.
 1. Przede wszystkim w lewym menu głównym w Program Partnerski trzeba kliknąć w link Jak to działa?
 2. Tak więc na otwartej stronie widoczny jest link polecający z wyszczególnionym na czerwono identyfikatorem użytkownika.
 3. Na koniec należy kliknąć przycisk: Kopiuj kod do schowka.

2. Link reklamowy – polecanie Kupujących

Zauważ że z linkiem reklamowym możesz zarabiać w internecie nawet jeśli nie posiadasz własnej strony internetowej czy bloga, poprzez polecanie produktów, kategorii lub całego marketu Tukti.

Link reklamowy możesz bowiem:

 • umieszczać wielokrotnie w treści pisanych przez siebie artykułów lub recenzji
 • wysyłać w mailingu lub newsletterze
 • zamieszczać na forach i w komentarzach
 • dodawać na innych stronach, blogach lub portalach społecznościowych.

3. Jak znaleźć lub stworzyć własny link reklamowy?

Żeby użyć linku wygenerowanego w trakcie tworzenia kanału reklamowego lub w celu stworzenia własnego linku w oparciu o identyfikator tego kanału należy:

 adTukti - Strefa Wydawcy - Kanały Reklamowe - Linki reklamowe

adTukti – Strefa Wydawcy – Kanały Reklamowe – Linki reklamowe
 1. Przede wszystkim w lewym menu głównym w Strefie Wydawcy trzeba kliknąć w Kanały reklamowe. W tabeli ze stworzonymi kanałami reklamowymi widać więc wszystkie potrzebne nam informacje. Ponadto w menu w Strefie Wydawcy dostępna jest również Instrukcja instalacji dla poszczególnych kanałów reklamowych. Również w tabeli z kanałami w ostatniej kolumnie Opcje klikając Wybierz -> Instalacja dotrzemy do instrukcji instalacji, tym razem dla wybranego w tabeli kanału.
 2. Link reklamowy, do wybranej kategorii w markecie Tukti.
 3. Identyfikator kanału reklamowego potrzebny do tworzenia własnych linków reklamowych.
 4. Nazwa kanału
 5. Kategoria

Standardowo po utworzeniu kanału możesz skopiować gotowy link do wybranej kategorii, ale możesz też skopiować identyfikator kanału reklamowego i dokleić go do linku strony głównej marketu Tukti lub linku konkretnego produktu.

Na przykład:
Identyfikator kanału reklamowego, np.:
9f2rbcmn1urco
Link reklamowy do kategorii, np.:
https://www.tukti.pl/dom-i-wnetrze#9f2rbcmn1urco
Link reklamowy do produktu, np.:
https://www.tukti.pl/dom-i-wnetrze/tekstylia-do-domu/posciel/posciel-160×200-bawelniana-kotek-na-dobranoc-kotek-01-carbotex-carbotex-a5902022948665-5bd7a43a-1568-4f7a-8c3d-2ed196af78dc#9f2rbcmn1urco
Link reklamowy do marketu, np.:
https://www.tukti.pl/#9f2rbcmn1urco

4. Jakie są różnice między linkiem reklamowym a linkiem polecającym?

Zwróć uwagę na to, że link reklamowy różni się od linku polecającego, ponieważ:

Link reklamowy służy do polecania kupujących poprzez reklamowanie marketu Tukti. Tak więc link reklamowy wykorzystuje identyfikator stworzonego w panelu kanału reklamowego i kieruje do kategorii w markecie Tukti.

Link polecający służy do polecania Wydawców i Reklamodawców poprzez reklamowanie platformy reklamowej adTukti. Tak więc link polecający wykorzystuje Twój identyfikator użytkownika i kieruje do rejestracji nowego użytkownika w adTukti. Potem taki użytkownik może stać się Wydawcą, Reklamodawcą albo jednym i drugim.

Na przykład:
Identyfikator kanału reklamowego, np.:
9f2rbcmn1urco
Link reklamowy, np.:
https://www.tukti.pl/dom-i-wnetrze#9f2rbcmn1urco
Identyfikator użytkownika, np.:
o4rjhjeyzlv
Link polecający, np.:
https://www.adtukti.pl/account/users/register#o4rjhjeyzlv

4. Zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu. Zarabianie przez Internet. Podsumowanie.

Podsumowując, po zapoznaniu się z tym artykułem wiesz już jak zarabiać w internecie z platformą reklamową adTukti i platformą sprzedażową Tukti. Jednak aby w pełni zrozumieć zasadę działania obu platform i aby zacząć generować duże zyski w programie partnerskim musisz zapoznać się z wyszczególnionymi artykułami. Tak więc nie czekaj, tylko przyłącz się do adTukti i zarabiaj w internecie nie wychodząc z domu.

Przeczytaj również: